FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
ओम प्रकाश देवकोटा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत info@raptisonairmun.gov.np ९८५८०५५५१६
जीवन न्यौपाने शाखा अधिकृत आठौ /सूचना अधिकारि शिक्षा शाखा प्रमुख edu@raptisonarimun.gov.np info_officer@raptisonarimun.gov.np 9858055519
गौरब कुमार लामिछाने लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा प्रमुख lamichhanegaurab@gmail.com 9820463899
Balanand Poudel बालानन्द पौडेल कम्प्युटर अधिकृत योजना शाखा प्रमुख bala_nand2000@yahoo.com 9858024344
Jay Bahadur Karki जय बहादुर कार्की अधिकृत पशु सेवा शाखा प्रमुख karkij789@gmail.com 9848028164
देवेन्द्र कुमार के.सी जनस्वास्थ्य निरीक्षक स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ९८५८०३६७९६
ई. यथेष्ठ पुन मगर इन्जीनियर प्राबिधिक-शाखा प्रमुख yathestpun@gmail.com 9840073748
माधव कुमार डाँगी रोजगार संयोजक रोजगार शाखा प्रमुख ec.raptisonari@gmail.com ९८५१२१२१८१
सुरेश कुमार शर्मा सि. अ .हे .ब स्वास्थ्य शाखा 9742208637
जनार्दन पौडेल सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito.raptisonarimun@gmail.com 9848055599
Chandra Kumari Shahi चन्द्रा कुमारी शाही प्रा.स. कृषि शाखा 9846747643 / 9815526712
राम मणि बस्नेत प्रा.स. प्राबिधिक सहायक (शिक्षा) ९८४७८४६९३६
राज तिलक थापा कम्प्युटर अपरेटर 9844816627
लोकेन्द्र चन्द सि. अ .हे .ब कानुन शाखा clokendra72@gmail.com 9868219216
सागर आचार्य आ.ले.प आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा sagarsharma123494@gmail.com 9844880264
सम्झना दलामी महिला तथा बालबालिका शाखा प्रमुख samjhanadalami@gmail.com 9868002067
महेन्द्र खड्का ना.प्र.सा वडा नं १ सचिव 9858041412
दुर्गा के.सी. खा.पा. स.टे प्राविधिक शाखा erdurgakc@gmail.com 9848556683
तुलसी देबी सापकोटा स.ले.प आर्थिक प्रशासन शाखा 9848681215
आर्तिश थारु रोजगार प्राबिधिक सहायक रोजगार शाखा artishchaudhary07@gmail.com 9742250564
शुलभ रोकाया सब-इन्जीनियर प्राविधिक rokayasulav170@gmail.com 9848027624
खडक खत्री ना.प्रा.स कृषि ९८५७८५४१८५
युवराज बस्नेत सब-इन्जीनियर प्राविधिक yubarajbasnet0@gmail.com 9848271868
होमसुर्य के.सी. प्राविधिक शाखा 9848092859
पंकज चौधरी असिस्टेन्ट सब इन्जीनियर pchy4983@gmail.com ९८४०४३४९८३
विनायक राज खरेल प्राविधिक शाखा 9849892407
धन बहादर वली प्राविधिक शाखा 9824564603
भिम बहादुर वली प्राविधिक शाखा 984594714
रतिराम चौधरी प्राविधिक शाखा 9848101732
जिभन भण्डारी प्राविधिक शाखा 9864711954
रुपेश कुमार श्रेष्ठ वडा सचिव वडा नं 8 सचिव 9848021511
साबित राम मौर्य वडा सचिव वडा नं ७ सचिव 9868643846
रोशन कुमार ओली खरिदार जिन्सी शाखा roshankumaroli7@gmail.com 9858025501
बुद्धिराज भण्डारी वडा नं.३ सचिव 9848112938
नारायण विष्ट वडा सचिव वडा नं. 2 सचिव 9847937279
कुमार थापा MIS अपरेटर पंजीकरण shinjaliprince@gmail.com 9868949988
दिपक के.सी. प्राविधिक शाखा 9840058689
जानकी कुमारी थारु पशु सेवा शाखा jankitharu35@gmail.com 9866723991
सितल बहादुर चौधरी सुपर भाइजर योजना- शाखा sitalcha3@gmail.com 9847888080
निर्मला वली पंजीकरण 9848212461
राम कुमार थारु दर्ता चलानी 9848011976
रामप्यारी थारु कार्यालय सहयोगी 9868260113
जंग बहादुर थारु कार्यालय सहयोगी 9848179282
अनिता कुमाल कार्यालय सहयोगी
सरिता बुढाथाेकी कार्यालय सहयोगी
चेत बहादुर बोहरा कार्यालय सहयोगी 9866867194
Laxmi Kumal लक्ष्मी कुमाल 9869661285
पिताराम थारु कार्यालय सहयोगी